Prima pagină   |  DESPRE NOI   |  Secretariat

Secretariat

      

Secretariatul CALM este asigurat de o echipă de profesioniști angajați în frunte cu Directorul Executiv al CALM:

Viorel Furdui Director Executiv
 viorel.furdui@calm.md
Octavii Ivanov Consultant-Coordonator, Dezvoltare locală 
octavii.ivanov@calm.md
Alexandru Osadci Manager de proiect
alexandru.osadci@calm.md
  Irina Luncașu 

Coordonator de proiecte

irina.luncasu@calm.md 

  Carolina Furdui

Expert juridic 

carolina.furdui@calm.md

  Nadejda Darie

Expert CALM, specialist coordonator în cadrul Rețelei Femeilor CALM

nadejda.darie@calm.md

  Viorel Rusu

Expert juridic

viorel.rusu@calm.md

  Stanislav Maican

Expert juridic

stanislav.maican@calm.md

  Alexandru Palii

Expert, Analist Media 

alexandru.palii@calm.md